Джерело безперебійного живлення 2E ED1200, 1200VA/720W, LED, 3xSchuko burya - це швидко
Показати оптові ціни
  • Немає в наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 2E-ED1200
Габаритні розміри
Вага8.6 кг
Користувальницькі характеристики
ТипДБЖ комп'ютерні та побутові
Вхідна частота, Гц50-60
Вхідна напруга162-295 В
Вихідна напруга220 В, 230 В, 240 В
Гарантія на акумулятор1 рік
Додатковофункція "рестарт", автоматична стабілізація напруги AVR, функція "холодний старт"
Відносна вологість20 - 90%
Розміри (ВхШхГ)170 x 140 x 345
Розеток із резервом3 шт
Температура експлуатації0-40 °C
Тип вихідних роз'ємів живленняSCHUKO
Тип монтажакласичний (tower)
Тип пристроюлінійно-інтерактивний
Рівень шуму45 дБ
Встановлено батарей2 шт
Холодний старт1
КолірЧорний
Ефективна вихідна потужність720 Вт