Показати оптові ціни
  • Немає в наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 2E-PS3000RT
Габаритні розміри
Вага26.7 кг
Користувальницькі характеристики
ТипДБЖ серверів і мережевого обладнання
Час перемикання на батарею10 мс
Вихід3 розетки Schuko, 3xC13
Вихідна напруга220 В, 230 В, 240 В, 200 В
Гарантія на акумулятор1 рік
Діапазон вхідної напруги0 ~ 242/264/276/288 В, 165-280 В, 175-290 В, 185-300 В
Ємність батареї12x9
ІнтерфейсUSB, RJ45
Максимальний струм заряду АКБ1
Відносна вологістьдо 93%
Температура експлуатації5-40 °C
Тип вихідних роз'ємів живленняSCHUKO, C13
Тип монтажакласичний (tower), монтований у стійку (rack mount)
Тип пристроюлінійно-інтерактивний
Рівень шуму50 дБ
Встановлено батарей4 шт.
Форма вихідного сигналучиста синусоїда
КолірЧорний
Ефективна вихідна потужність2400 Вт